Hele dag

De Boschbloem exposeert werken van haar leden

Bibliotheek Voorschoten Wijngaardenlaan 4, Voorschoten.

Van dinsdag 21 mei tot en met 15 juni 2025 exposeert de Boschbloem 40 werken van haar tekencursisten in de bibliotheek van Voorschoten.  Het is een mooie en kleurrijke expositie waar tekeningen, portretten, stillevens, aqualeren en meer te zien zijn. Allemaal werken die de cursisten in de afgelopen twee jaar hebben gemaakt. Kom kijken en laat je verrassen! Kom tijdens de bibliotheek openingsuren kijken bij de GalerieBieb, Wijngaardenlaan 4, 2252XN Voorschoten.

Gratis
Nu bezig

Tentoonstelling ’80 jaar vrij!’

Museum Voorschoten Voorstraat 17, Voorschoten

Vanaf 9 april is de tentoonstelling ’80 jaar vrij! Bevrijding, herdenken en vieren in Voorschoten’ te bezoeken. Met deze expositie blikt het museum terug op de Tweede Wereldoorlog en de bevrijding, en vertelt hoe sindsdien de oorlog is herdacht en Bevrijdingsdag is gevierd. De focus ligt hierbij op Voorschoten, maar de gebeurtenissen worden ook in een bredere context geplaatst. Het begrip ‘vrijheid’ speelt een centrale rol in de tentoonstelling.

Ballroom dansen bij de Boschbloem

De Boschbloem, Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 39 2252 EA Voorschoten Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 39, Voorschoten

Vrijdag 30 mei aanstaande is onder leiding van een dansbegeleider een gezellige ballroomdansavond bij de Boschbloem. Een avondje dansen waar de voetjes van de vloer gaan op ballroom-  en Latijnse muziek. Het is een avond voor jong en oud en er zijn geen kledingvoorschriften.  

Gratis