Nieuws

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en ontwikkelingen binnen de Cultuurfabriek.

Cultuurfabriek Voorschoten zoekt een financiële topper met een hart voor cultuur

Cultuurfabriek Voorschoten zoekt een financiële topper met een hart voor cultuur.

De Cultuurfabriek Voorschoten verbindt lokale cultuuraanbieders, winkeliers, scholen en andere liefhebbers van cultuur en stimuleert plaatselijke initiatieven voor een vitaal en rijkelijk cultureel Voorschoten. Wil jij de Cultuurfabriek versterken en beschik je over sterke financiële en boekhoudkundige vaardigheden? Dan ben jij wellicht de persoon die wij zoeken voor de vacature in ons bestuur:

Penningmeester
8 – 12 uur per maand – Voorschoten

Omschrijving werkzaamheden
Als penningmeester treedt je toe tot ons bestuur en vertaal jij het inhoudelijke beleid in geld. Je bereidt financiële beslissingen voor en informeert de andere bestuursleden over de mogelijkheden op financieel gebied.
Je bent verantwoordelijk voor onder andere de volgende taken:

 • Financiële administratie;
 • Opstellen van een begroting;
 • Opstellen van een financieel jaarverslag;
 • Opstellen van een financiële planning voor meerdere jaren;
 • Subsidie aanvragen bij de gemeente
 • Fondswerving inclusief het opzetten van een netwerk voor het verwerven van financiële middelen;
 • Controleren en beoordelen van financiële gegevens;
 • Informeren van bestuur en andere belanghebbenden over de financiële stand van zaken;

Jouw profiel
Jij beschikt over goed financieel en boekhoudkundig inzicht en zorgt dat de cijfers kloppen. Of het nu gaat om fondsen werven, een subsidieaanvraag doen, of het opstellen van een financieel jaarverslag, jij draait er je hand niet voor om. Je bent organisatorisch sterk, dienstverlenend ingesteld, en je hebt bestuurlijke ervaring. Daarnaast ben je handig met de computer (o.a. boekhoudprogramma), werk je goed in teamverband en beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden. Bovendien heb je affiniteit met onze organisatie en draag jij cultuur in Voorschoten, en daarbuiten, een warm hart toe.

Wat wij bieden:

 • Een lokaal netwerk in de kunst en cultuur
 • Enthousiast bestuur met vergadering iedere 4 weken
 • Ervaring binnen ontwikkeling van een groeiend cultureel platform

Praktische informatie
Locatie: Voorschoten
Vergoeding: Nee
Reiskostenvergoeding: Nee

Interesse?
Interesse of wil je meer weten? Neem dan contact op via: info@cultuurfabriekvoorschoten.nl

Ga naar de inhoud

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten