Nieuws

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en ontwikkelingen binnen de Cultuurfabriek.

Cultuurfabriek zoekt enthousiaste vrijwilliger voor team PR en communicatie

Cultuurfabriek Voorschoten zoekt enthousiaste vrijwilligers om het team PR en communicatie te versterken!

8 – 12 uur per maand – Voorschoten
De Cultuurfabriek Voorschoten verbindt lokale cultuuraanbieders, winkeliers, scholen en andere liefhebbers van cultuur en stimuleert plaatselijke initiatieven voor een vitaal en rijkelijk cultureel Voorschoten.
Ben je een plannenmaker die in mogelijkheden denkt, heb je roots in communicatie, marketing of taal, draag jij de culturele sector een warm hart toe en wil jij mensen enthousiasmeren om deel te nemen aan culturele activiteiten? Sluit je dan aan als Cultuurfabriek vrijwilliger bij onze groep:

Werkgroep PR en communicatie
De focus van de werkgroep PR en communicatie ligt op het zichtbaar maken van activiteiten van de Cultuurfabriek en van onze leden. Door onze evenementen samen te promoten en ons gezamenlijke netwerk zo optimaal mogelijk in te zetten bereiken we een zo groot mogelijk publiek. We doen dit via sociale media en onze website maar ook via lokale papieren media. Daarnaast zorgen wij ook voor de interne communicatie van de Cultuurfabriek.

Omschrijving werkzaamheden
Jij zit boordevol creatieve ideeën en weet welke acties nodig zijn om een plan van de grond te krijgen. Je denkt graag mee over hoe we onze kanalen het beste kunnen inzetten om een groter publiek te bereiken voor onze activiteiten en die van onze leden. Je weet hoe je verbindingen tot stand brengt en hebt ervaring met webbeheer en beheer van sociale media (of wilt hierover leren). Je bent goed met taal in woord en geschrift en draait je hand niet om voor het maken van simple grafische ontwerpen in canva. Kortom, jij bent de communicatieve duizendpoot die wij zoeken om ons team te versterken. Natuurlijk draag jij cultuur een warm hart toe, want cultuur is er immers voor iedereen! Lid zijn van een Voorschotense culturele organisatie is natuurlijk een pré.
Cultuur beweegt, prikkelt en inspireert. Het zorgt voor persoonlijke groei en andere perspectieven. Of je cultuur nu alleen of samen beoefend, het is voor iedereen van grote waarde. Daarom zetten wij ons in om cultuur op alle mogelijke manieren aan de man te brengen in Voorschoten. We werken samen met onze leden, de Gemeente Voorschoten, de cultuur- en sportcoördinator, en maatschappelijke partijen op het gebied van zorg en welzijn. Momenteel bestaat de Cultuurfabriek organisatie uit een team van ruim 20 vrijwilligers, maar nieuwe vrijwilligers zijn altijd welkom!

Wat wij bieden

  • Een lokaal netwerk in de kunst en cultuur
  • Enthousiaste werkgroep met maandelijkse overleg
  • Ervaring binnen ontwikkeling van een groeiend cultureel platform

Praktische informatie
Locatie: Voorschoten
Vergoeding: Nee
Reiskostenvergoeding: Nee

Interesse?
Interesse of wil je meer weten? Neem dan contact op met Rini Teunissen, coördinator werkgroepen en activiteiten van de Cultuurfabriek, telefoon 06 18544305 of via
info@cultuurfabriekvoorschoten.nl

Ga naar de inhoud

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten