Nieuws

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en ontwikkelingen binnen de Cultuurfabriek.

Cultuurproeverij voor nieuwe inwoners op 2 juni 2023

Vrijdag 2 juni 2023 van 16.30 tot 18.30 uur is er een inloop voor de nieuw ingekomen Voorschotenaren in het Museum Voorschoten, Voorstraat 17 in Voorschoten. Museum Voorschoten en de Cultuurfabriek Voorschoten organiseren deze inloop en willen met de Cultuurproeverij nieuwe inwoners laten ‘proeven’ van het culturele aanbod en hopen dat velen zich aanmelden als lid, als vrijwilliger en als bezoeker. Een groot aantal culturele organisaties presenteren zich tijdens de Cultuurproeverij. Veel van deze organisaties staan met een korte toelichting wat ze doen bij ‘onze leden’

Museum Voorschoten and the Cultuurfabriek Voorschoten organize a ‘Cultural Tasting Event’ (Cultuurproeverij) for all new inhabitants of Voorschoten on the 2e of June 2023 in Museum Voorschoten, Voorstraat 17, Voorschoten from 4.30 – 6.30 h. pm. Free Entree. Many cultural organisations will be on the Cultuurproeverij. Some of them you can find by ‘onze leden’

Het aanbod aan culturele activiteiten in Voorschoten is groot en gevarieerd. Door het jaar heen kan men genieten van allerlei concerten, voorstellingen en tentoonstellingen, georganiseerd en uitgevoerd door zowel vrijwilligers en amateurs als professionals. Het gaat hierbij om muziek in al zijn vormen, toneel, dans, kunst en geschiedenis. Naast het ‘passief’ genieten is het ook mogelijk actief deel te nemen door lid te worden van een of meer culturele organisaties en verenigingen.

De nieuwe inwoners zijn door de gemeente Voorschoten per brief uitgenodigd om onder het genot van een drankje en een hapje kennis te maken met de culturele organisaties en hun ruime aanbod.

De Cultuurproeverij Voorschoten wordt georganiseerd door het Museum Voorschoten en de  Cultuurfabriek Voorschoten en wordt mede mogelijk gemaakt door de gemeente Voorschoten en een financiële bijdrage van NUT Voorschoten.

Welke organisaties zijn aanwezig? (klik op naam voor meer info)

The Broken Consort, Cultuurfabriek Voorschoten, Exultate Deo, Filmtheater Voorschoten, Harmonie Voorschoten, Jeugdtheater Theaterplaats, Kunstgenootschap Vlietstreek, Maria Rosenmöller, Museum Voorschoten, Muziekvereniging Laurentius, Oranjevereniging, Oud Groen en Leefbaar Voorschoten, Creativiteitscentrum Oud Woelwijck, Podium Jong Professionals Jazz, Popcore all sounds, Sinfonietta Voorschoten, Toneelgroep Voorschoten, Voorschoten Voor Elkaar, Voorschotens Kamerkoor, Vox Clara.

Waar? Museum Voorschoten, Voorstraat 17, Voorschoten

Wanneer? Vrijdag 2 juni 2023, inloop vanaf 16.30 uur

Ga naar de inhoud

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten