Nieuws

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en ontwikkelingen binnen de Cultuurfabriek.

Vacature: Cultuurliefhebber met roots in het onderwijs

Cultuurfabriek Voorschoten zoekt enthousiaste vrijwilligers om het team cultuurparticipatie- en educatie te versterken!

8 – 12 uur per maand – Voorschoten

De Cultuurfabriek Voorschoten verbindt lokale cultuuraanbieders, winkeliers, scholen en andere liefhebbers van cultuur en stimuleert plaatselijke initiatieven voor een vitaal en rijkelijk cultureel Voorschoten. Ben je een plannenmaker die in mogelijkheden denkt, heb je roots in het onderwijs, draag jij de culturele sector een warm hart toe en wil jij mensen enthousiasmeren om deel te nemen aan culturele activiteiten? Sluit je dan aan als Cultuurfabriek vrijwilliger bij onze groep:

Werkgroep cultuurparticipatie en -educatie

De focus van de werkgroep cultuurparticipatie en -educatie ligt op de deelname aan culturele activiteiten binnen Voorschoten te vergroten. Specifiek onder de doelgroepen jongeren tussen de 6 – 18 jaar en ouderen. Naast de jaarlijkse lokale evenementen, wil de Cultuurfabriek Voorschoten meer programmeren om inwoners in aanraking te laten komen met kunst en cultuur. Binnen de scholen, maar ook in de wijken en verzorgingstehuizen. We willen cultuur zoveel mogelijk toegankelijk maken en laten aansluiten op de behoeften van jongeren zodat ook zij beter de kans krijgen zich op cultureel vlak te vormen. Voor ouderen willen we verbindingen leggen met welzijn en zorg.

Omschrijving werkzaamheden

Jij zit boordevol creatieve ideeën en weet welke acties nodig zijn om een plan van de grond te krijgen. Je denkt graag mee over de invulling van culturele programma’s, voor zowel de vrije tijd activiteiten als in het onderwijs. Je zoekt verbinding met lokale cultuur-, welzijn- en zorgaanbieders binnen en buiten ons netwerk en enthousiasmeert ze voor mooie samenwerkingen en programma’s. Kortom, jij zet de lokale behoeften om naar een passend cultureel en educatief aanbod. Want cultuur is er immers voor iedereen! Lid zijn van een Voorschotense culturele organisatie is natuurlijk een pré.

Cultuur beweegt, prikkelt en inspireert. Het zorgt voor persoonlijke groei en andere perspectieven. Of je cultuur nu alleen of samen beoefend, het is voor iedereen van grote waarde. Daarom zetten wij ons in om cultuur op alle mogelijke manieren aan de man te brengen in Voorschoten. We werken samen met onze leden, de Gemeente Voorschoten, de ondernemers binnen het Hart van Voorschoten en maatschappelijke partijen op het gebied van zorg en welzijn. Momenteel bestaat de Cultuurfabriek organisatie uit een team van ruim 20 vrijwilligers, maar nieuwe vrijwilligers zijn altijd welkom! Naast de werkgroep cultuurparticipatie en -educatie, zijn er ook andere werkgroepen waar we actief zijn.

Wat wij bieden:

  • Een lokaal netwerk in de kunst en cultuur
  • Enthousiaste werkgroep met maandelijkse overleg
  • Ervaring binnen ontwikkeling van een groeiend cultureel platform

 

Praktische informatie:

Locatie: Voorschoten
Vergoeding: Nee
Reiskostenvergoeding: Nee

 

Interesse?

Interesse of wil je meer weten? Neem dan contact op met Rini Teunissen, coördinator werkgroepen en activiteiten van de Cultuurfabriek, telefoon 06 18544305 of via
info@cultuurfabriekvoorschoten.nl

Reageer op deze vacature!

Meer zien van ons? Bekijk ons op Facebook en Instagram.

Cultuurfabriek Voorschoten zoekt vrijwilligers

Ga naar de inhoud

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten