Nieuws

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en ontwikkelingen binnen de Cultuurfabriek.

Foto-impressie kerstprogramma zaterdag 12 december 2020

In verband met de coronamaatregelen van de overheid kunnen onze leden helaas niet bij elkaar komen voor repetities en het plannen van optredens en evenementen. Voor de Cultuurfabriek betekenen de coronamaatregelen concreet dat met het afgelasten van ‘Het Weekend van Voorschoten’ ook de Cultuurmarkt in 2020 niet door zal gaan. De Seizoensbrochure, die normaal gesproken tijdens De Cultuurmarkt gepresenteerd wordt, zal voorlopig (nog) niet uitgegeven worden. Zodra optredens en evenementen weer mogelijk zijn zullen wij hierover berichten via de Cultuuragenda op deze website. Optredens en evenementen die in de vorig jaar uitgegeven seizoensbrochure 2019/2020 staan zijn tot nader bericht afgelast. De Cultuurfabriek kijkt ook vooruit en heeft de eerste contacten gelegd met de centrumondernemers over de mogelijkheden kerstactiviteiten in het centrum te organiseren. U kunt onze leden steunen door hun online content te bekijken via onze website, Facebook en Instagram. Wij posten regelmatig filmpjes van voorgaande optredens van onze leden en informeren u via Facebook en Instagram over de optredens van een aantal van onze leden in de tuinen van verzorgingstehuizen. De Cultuurfabriek heeft de leden gevraagd wat voor hun de gevolgen zijn van de maatregelen als gevolg van COVID 19. Een groot aantal verenigingen heeft gereageerd op de vraag wat dit voor hun betekent op sociaal/muzikaal gebied en financieel gebied. In de brief aan het college van burgemeester en wethouders van Voorschoten van 20 april 2020 staan de resultaten van de inventarisatie.  

Ga naar de inhoud

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten